MO ČSSD Velká Bíteš
 logo  ČSSD
Česká strana sociálně demokratická
Místní organizace Velká Bíteš

TOPlist
facebook
logo MO ČSSD
Vaše názory ale také připomínky k naší práci jsou pro nás důležité. Chcete-li se nás na cokoli zeptat nebo přispět zajímavým podnětem, napište nám na:
cssd-velkabites@seznam.cz . Pokud chcete kontaktovat provozovatele stránek, využijte rovněž stejnou emailovou adresu. Provozovatelem stránek je MO ČSSD Velká Bíteš, stránky vyjadřují její názory a stanoviska, popřípadě externích hostů, pokud nás o to požádají.
Přidejte se k nám a staňte se členem České strany sociálně demokratické, stačí si stáhnout přihlášku a po domluvě odevzdat předsedovi MO ČSSD. V případě, že preferujete elektronickou formu, vyplňte následující formulář .

Líbí se vám tato stránka? Sdílejte její obsah na Facebooku, Twitteru, Google+ nebo ji poštele známému prostřednictvím emailu. Z více než 300 možností usnadňující sdílení si vybere opravdu každý (více po klikuntí na červenou ikonu s křížkem). Děkujeme za Váš zájem! MO ČSSD
2014 © MO ČSSD Velká Bíteš

A N K E T N Í
O T Á Z K A:
Myslíte si, že T. Jelínek - ředitel Informačního centra a Klubu kultury Velká Bíteš a kamarád starosty Vlčka - je dostatečně způsobilý vést tuto městskou organizaci?
Zde
reformy
PRVNÍ ROK koalice lidovců a podnikatelů , více Zde
HLAVNÍ PROJEKTY minulého vedení za rok 2006 až 2010 , více Zde
VEDLEJŠÍ PROJEKTY minulého vedení za rok 2006 až 2010 , více Zde
Naši zástupci v obou komorách Parlamentu

Dlouhodobá předpověď počasí
FeedWind